Kapaklı Braketler-Amerikan Damon Sistemi

Kapaklı Braketler ve Amerikan Damon Sistemi hizmetlerimizle size bu mükemmel gülümseyişi sunuyoruz.

Sabit Tel Tedavisi

Sabit tel tedavisi, dişlerin düzeltilmesi ve düzgün bir çene yapısı oluşturulması için kullanılan bir ortodontik tedavi yöntemidir.

Estetik Braketlerle Ortodontik Tedavi

Estetik braketlerle ortodontik tedavi, mükemmel bir gülümsemeye ulaşmanız için etkili bir çözüm sunar.

Şeffaf Plaklarla Ortodontik Tedavi

Şeffaf plaklar, düzensiz dişlerin düzeltilmesi ve çapraşıklıkların giderilmesi amacıyla kullanılan özel olarak tasarlanmış, şeffaf ve kişiselleştirilmiş plaklardır.

Erişkinlerde Ortodonti Tedavisi

Erişkinler için ortodonti, düzensiz dişleri ve çapraşıklıkları düzelten, çene ilişkilerini iyileştiren ve estetik bir gülümseme oluşturan bir dizi tedavi yöntemini içerir.

Çene Ameliyatlı Ortodonti Tedavisi

Çene ameliyatlı ortodonti tedavisi, bu tür sorunları çözen ve mükemmel bir gülümsemeye ulaşmanızı sağlayan özel bir yaklaşım sunar.

Erken ve Önleyici Tedavi

Erken ve önleyici tedavi, diş sağlığını korumanın ve düzensizlikleri önceden önlemenin kilit bir yoludur.

Eklem Tedavisi

Eklem tedavisi, ağrı, rahatsızlık veya hareket kısıtlılığı problemleri çözen ve ağrısız bir hareketliliği yeniden sağlayan bir çözüm sunar.

Horlama Apareyi

Horlama apareyi, bu soruna etkili bir çözüm sunar, daha iyi bir uyku ve daha sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmanıza yardımcı olur.

Ortodonti Uzmanı İzmir

Kliniğimizde önleyici ağız sağlığı tedavilerinden, ameliyat gerektiren ortodonti cerrahi tedavi yöntemlerine kadar tüm ağız ve diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Ortodonti Nedir?

Ortodonti, dişlerin ve çene yapısının düzeltilmesi ve düzgün bir gülümseme oluşturulması amacıyla kullanılan bir diş hekimliği dalıdır. Ortodonti, estetik görünümü iyileştirmenin yanı sıra, çiğneme fonksiyonunu ve ağız sağlığını geliştirmeyi amaçlar.

Tedavi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dişlerinizi ve braketleri temiz tutmak önemlidir. Yumuşak gıdalar tüketin, sert ve yapışkan yiyeceklerden kaçının. Ayrıca spor yaparken ağız koruyucu kullanmak önemlidir. Ortodontistinizin belirlediği kontrolleri aksatmayın.

Ortodontik Tedavi Nasıl Yapılır?

Ortodontik tedavi, düzensiz dişlerin düzeltilmesi, çapraşıklıkların giderilmesi ve çene ilişkilerinin iyileştirilmesi için kullanılır. Bu tedavi, tel teller, braketler veya şeffaf kapaklar gibi çeşitli cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir.

Ortodonti Uzmanı Ne Demek?

Ortodonti uzmanı ya da ortodontist; diş, çene ve ağız düzensizlikleri konusunda muayene, teşhis ve tedavi sağlayan sağlık personelidir. Ortodonti uzmanları, bu alanda ayrıca eğitim alarak uzmanlık statüsüne ulaşan diş hekimleridir.